להיות עם להרגיש בלי

ישנה טענה האומרת כי עונת הטקסים ההוליוודית, הכוללת את טקס האמי, האוסקר וכו' מעידה על הטרנדים האופנתיים שיגיעו בסופו של יום אלינו "פשוטי העם". ואם לשפוט על פי שבוע האופנה TLV של גינדי שיחל ממש השבוע, נראה שטרנד אחד כבר ממש כאן.

אם עוד לא הספקתם להבין על מה המהומה, נספר כי אנו מדברים כמובן על טרנד הניוד אשר כיכב על שלל הציפורניים של הכוכבות הזוהרות ונראה, כי יככב גם על ציפורני הדוגמניות במסלולי התצוגות השונות החל ממחר.ענקית הלקים OPI' אשר מצטרפת השנה לשבוע האופנה, נותנת את חסותה על ציפורניי הדוגמניות שיעלו החל ממחר על מסלולי התצוגות. בשיחות שערכו נציגיה עם המעצבים השונים כגון: ויוי בלאיש, גדי אלימלך, עידן לרוס ודומיהם, אשר יציגו החל ממחר בשבוע האופנה TLV על מנת להחליט על הגוונים הנכונים ביותר עבור כל קולקציה, עלה שוב ושוב גוון הניוד כבחירה המועדפת.

את סוד קסמו של גוון הניוד ניתן להגדיר "כגלאם מאופק". מעניק ברק ומראה יוקרתי מחד, אך טבעי, נקי ובלתי מתאמץ מדך.
הרעיון הוא, לא להשאיר את הציפורן חשופה ללא לק בכלל ויחד עם זאת, לא להעפיל על הבגד הנלבש בו הושקעו שעות מחשבה ועבודה ארוכות.

היתרון הגדול במראה הניוד הוא בעובדה כי כל אחת יכולה לאמץ אותו. לגוון הניוד יש את היכולות להתאים כמעט לכל אחת, אולי רק לא לאלה המעדיפות את צבע הלק שלהן דומיננטי ובולט הרבה יותר.

img