גלובוס הזהב 2018 טקס בסימן מחאה

מה קורה כשמחאה משפיעה על האופנה?
מגמות אופנתיות בטקס גלובוס הזהב 2018

שעות ספורות לפני תחילת הטקס החשוב ביותר בתעשיית הבידור – צולמו בגאווה מאות נשים מפורסמות בשמלות שחורות ונייל ארט כמעט נחבא אל הכלים. כל זאת, לצד קוטור מרהיב שלא נראה כמותו. המניקור ששלט היה שחור ובורדו לצד ניוד, לבן רך וורדרד באופק.  

המחאה האופנתית האלגנטית הביעה סוג של מרד בקרקס השמלות המסורתי. המסר היה: לא באנו לכאן לתצוגת אופנה אלא כדי למחות על תשומת הלב היתרה לביגוד במקום לשים במרכז את התפקידים שנשות הוליווד מגלמות על המסך. בנוסף, סימל השחור את הבעת התמיכה של הוליווד בקורבנות תקיפה מינית וקריאה לשיוויון זכויות הזדמנויות בתעשייה. 


מתוך עמוד האינסטגרם של mundodelcinemusicaytv

ובחזרה ללק - בין הנועזות, כמה לא מפתיע: היידי קלום, עם מניקור מושקע בגוון black onyx, שתאם את מחאת השמלות. פשוט, קלאסי, שחור ויפה! גם קארי וושינגטון בחרה בגוון זה שחיזק את מחאת הנשים השנה. מי שהיה אחראי על הנייל ארט המושלם שלהן הוא שגריר OPI בהוליווד ואמן הציפורניים -  טום באצ'יק.


מתוך עמוד האינסטגרם של טום בצ'יק


מתוך עמוד האינסטגרם של טום בצ'יק


מתוך עמוד האינסטגרם של טום בצ'יק

מניקור יוצא דופן נוסף היה של הישראלית המבטיחה את גאוותנו כבר לא מעט זמן על המסכים בעולם: גל גדות, שהפציעה בגוון יין משכר, חורפי וקורץ לגוון השפתון שלה. אליה הצטרפה שיאנית שוברת קופות נוספת אשר ידועה גם היא בנועזותה: ניקול קידמן, ששברה גם היא את מראה השמלה השחורה עם מניקור בורדו נועז ונוכח. 

מתוך עמוד האינסטרגם של גל גדות

המניקור של שאר הידועניות היה בנאלי וקצת משעמם , אך בהחלט מטופח דיו בשביל תמונה על השטיח האדום.  אז מה ראינו שם?אמיליה קלארק בניוד חלבי, עדין כמו גוון השיער של חאליסי. קתרין זיטה ז'ונס הצטנעה בגוון פאני באני שקט. ולקינוח: אופרה ווינפרי אשר הסתפקה בלק ניודי בהיר ולמרות זאת כבשה את המצלמות.

מתוך עמוד האינסטגרם של coco_chanel_n5

img