מרינה תעשי לנו שיר

בין שלל הלקוחות שביקרו בשבוע שעבר בסניף אפריל שבקניון רמת אביב, הייתה גם אחת, מרינה מקסימילאן שחוץ מהיותה זמרת מוכשרת ואהובה (לפחות אנחנו מאוהבים בה), היא גם הפרזנטורית של רשת החנויות.

מרינה לא סתם הגיעה לסניף, אלא הגיעה להתפנק במריחת לק של OPI מקולקציית פיג'י. מרינה בחרה בצבע  Living On the Bula-vard האדום אדום, כיאה לדיווה אמיתית שכמותה. קולקציית פיג'י כולת 12 גוונים שכל כולם טרופיקה, חופש ואווירת שלווה הלקוחים מהאיים הקסומים של מדינת פיג'י.  סוזי וייס פישמן, מייסדת OPI מספרת שהשראות הקולקציה הם בראש ובראשונה מפאת הרצון להגשים חלום; "הביקור באיי פיג'י הוא ברשימת ה- TO DO LIST של כולנו , הרי שהוא בין היעדים היותר מרהיבים על כדור הארץ. אנו נושאים עינינו אל אי מרגיע בעל  תרבות ידידותית מאוד לצד מאכלים משובחים ונופים פראיים בצבעוניותם. מעטות הנשים בעולם שלא היו שמחות לבקר ולחוות באיי פיג'י - אז למה שלא נגיע עם  חוויית הצבעוניות ישירות לאצבעות הידיים והרגליים של כולן במיוחד לקראת עונת האביב?

אז אם גם אתן רוצות לבקר באיי פיג'י (וברור שאתן רוצות), אך לא נראה שתעשו זאת בקרוב לפחות, מוזמנות לפחות למרוח קצת "פיג'י" על ציפורנייי הידים או הרגליים.

img