טרנד הלק לאביב 2017

אם לא היינו רואים בעצמנו ככל הנראה גם אנחנו לא היינו מאמינים. אבל תאמינו או לא, טרנד הלק לאביב 2017 הממשמש ובא הוא לא אחר מאשר גווני ה... אפור(!!!).

אם עד עכשיו הורגלנו לצבעוניות מתפרצת על ציפורני הידיים (והרגליים) שלנו, שהשלימה את הלוק החורפי, והבוא נודה קצת אפרורי שלנו, עם הבגדים המונוכרומטיים שלבשנו על בסיס יומיומי. מגיע כעת הנגטיב האולטימטיבי שבוודאי ישלים את שלל קולקציות ההלבשה הסופר צבעוניות שמתכננים לנו המעצבים השונים לכבוד תקופת האביב - קיץ שאנו כה אוהבים.

מהכהה ביותר כמו  Liv In The Gray מקולקציית וושינגטון המצוינת בכיכובה של קארי וושינגטון שלנו.


דרך Haven't The Foggiest הבהיר קצת יותר מקולקציית סן פרנסיסקו המופלאה ועד הבהיר ביותר, Cement the Deal מקולקציית 50 גוונים של אפור. כולם ככולם הולכים להיות על מדף הפרפומריה שלך ובטח ובטח אצל המניקוריסטית האישית שלך.ועוד טיפ קטן מאיתנו: כדי להיות מובילה באמת ופאשניסטה אמיתית כמו שכולם חושבים עלייך גם ככה, בפעם הבאה שאת מורחת לק, אפור כמובן. בקשי מהמניקוריסטית למרוח רק שכבה אחת ולא שתיים שלוש כמו בדרך כלל. המראה הסמי-שקוף על גבול "צבעי המים" יעניקו לך את המראה הנכון והמעודכן להרגע. ואל תתפלאי אם פתאום תראי את כל חברותייך רצות לעשות זאת גם מיד אחרייך. 

img