השחקנית קרי וושינגטון נבחרה לשמש יועצת קריאייטיב של מותג הלקים OPI

השחקנית האמריקאית קרי וושינגטון מוסיפה לעצמה טייטל חדש לקריירה המרשימה שלה: מעצבת הקריאייטיב החדשה של מותג הלקים העולמי OPI. 

מייסדת החברה סוזי וייס פישמן פנתה אל וושינגטון בהצעה להצטרף  אל צוות הקריאייטיב של החברה.  ווושינגטון חובבת נלהבת של מוצרי  OPI הצטרפה רישמית ותסייע בחשיבה ופיתוח גוונים ושמות הקולקציות העתידיות לצאת לאור לקראת האביב.
"אני מאוד אוהבת את הסדרה 'סקנדל' ואני חושבת שבעקבותיה הפכה קארי למודל לחיקוי עבור נשים רבות ברחבי בעולם, היא נתפסת כאישה נועזת, אופנתית וחובבת לקים. עקב כך נבחרה קארי פה אחד ע"י צוות OPI לשחקנית החיזוק שלנו בצוות הקריאייטיב ותסייע לנו בחשיבה ופיתוח קולקציות חדשות ובבחירת השמות שלהן."

בראיון שהעניקה לאתר חדשות האופנה WWD  התייחסה קארי וושינגטון לתפקידה החדש ומסרה בתגובה: "זה הולך להיות נפלא, אני מלאת השראה לעבוד עם סוזי, המותג שהיא בנתה, הגוונים והצבעים שהפכו לאייקונים בעולם וסטנדרט בתעשייה כולה. אני נרגשת לעבוד איתה על פיתוח גוונים חדשים ושמות חדשים ומרגשים".

קרי וושינגטון היא שחקנית מגוונת ועשויה ללא חת, שזורחת על המסך הגדול והמסך הקטן. היא פרצה לתודעה בעיקר בזכות השתתפותה בסדרה "סקנדל".   במקביל לפעילותה הרחבה בתעשיית הבידור, מועמדותה וזכייתה בפרסים נחשקים,  פעילותה בתעשיית הביוטי ואפילו מעורבותה בנושאים חברתיים, נחשבת וושינגטון לאייקון אופנתי שלא מפסיק לייצר באזז,  ולראיה, מגזין מארי קלייר בחר בה להתנוסס על השער שלו תחת הכותרת "מדוע כולנו רוצות להיות קרי וושינגטון?"  
 
תמונה DFree / Shutterstock.com

img