השראות סקנדינביות חורפיות במיוחד קולקציית Nordic

ענקית הלקים העולמית OPI, מקבלת את ההשראות לחורף 2015 מהמקומות הקרים במיוחד: חבל NORDIC בסקנדינביה, יפתח את עונת הגשמים ויככב אצלנו על הציפורניים.

Nordic Collection OPI - קולקציית לקים חדשה מלאת השראה מצפון פינלנד המואר, קישוטי הטבע בצורת הפיורדים הכחולים העמוקים שנורבגיה ניחנה בהם, והבתים הצבעוניים בקופנהגן.

כיאה לעונה שכולה גשמים, ברקים רעמים וגם קצת מעונן חלקית, אנו חוזרים בקווי האופנה ובהתאם, כך גם קצות האצבעות שלנו, אל אותם גוונים כהים ומרקמים סמיכים בצבעי ברונזה, קרמל, יין, קינמון ועד הדובדבן השחור. בקולקציה החורפית גם ניתן לשים לב לגווני סגול בנגיעות של ורוד וירוק וכולם כאחד מביעים את האווירה במדינות הנורדיות, ואילו לנו נותר לספוג את ניחוחות התרבות דרך הגוונים והמרקמים.

סוזי וייס פישמן, מנהלת הקריאייטיב וקובעת הטרנדים העולמית, היא לכשעצמה ממייסדי המותג, מספרת כי "על מנת ליצור גוונים עבור קולקציות עונתיות, אני תמיד אחפש את ההשראה שלי דרך האוכל המוסיקה והאומנות. אפילו אופנת רחוב של כל מיני יעדים ספציפיים בעולם מעניקה השראה לגוונים המתקבלים במוצרינו". היא מוסיפה כי "בעת שקיבלתי את ההשראה לצבעי הקולקציה הנורדית, עברתי על צילומי בתים צבועים צבעים בהירים, אכלתי לחמניית קינמון ושתיתי יין חם. הוקסמתי מהכול, מהאורות הצפוניים ועד הפיורדים העמוקים הללו שצורפו כולם יחדיו כאילו מטרתם היחידה הייתה ההשראה למערך הגוונים שבניתי".

כמיטב המסורת, שמות הגוונים בקולקציה מלאים בקסם:

NLN39 - Going My Way or Norway? – קרמל

NLN40 - Ice-Bergers & Fries - חום שוקולד

NLN41 - OPI With A Nice Finnish – ברונזה עשיר

NLN42 - My Voice is a Little Norse – נצנצים ססגוניים

NLN43 - Can’t Afjord Not To – קורל ראוותני

NLN44 - How Great is Your Dane? – קפה קינמון

NLN45 - My Dogsled is a Hybrid – ירוק ים קרמי

NLN46 - Suzi Has a Swede Tooth – ורוד סוכריית תות

NLN47 - Do You Have This Color in Stock-holm? –סגול-כחול קר

NLN48 - Thank Glogg It’s Friday – יין

NLN49 - Viking in a Vinter Vonderland –סגול כהה עוצמתי

NLN50 - Skating on Thin Ice-Land – דובדבן שחור

img